- Karagoz Online

İçeriğe git

Ana menü:

KBS Ek Ders İşlemleri
Bu program ile Ek ders girişlerinin önceden tanımlanan şekilde yapılarak, hazırlanan excel dosyasının kolayca www.kbs.gov.tr adresine yüklenmesi işlemlerini yaparsınız.
PROGRAM ÖZELLİKLERİ
1- KBS Ekders Giriş işlemlerinin internet üzerinden excel dosyası ile kolayca tamamlanması
2- Personelin haftalık alacağı ek derslerin bir defa girildikten sonra diğer aylarda kullanılması
3- Haftalık derslerin ay bazında dağılımının yapılarak tek tek girilmesi zorluğunun olmaması
4- Liste halinde çıktı alarak bunun için ayrıca uğraşmaya gerek kalmaması
5- Kolay kurulum ve ücretsiz kullanım
6- Ücretli Öğretmen İşlemleri (Puantaj, Asgari Geçim İnd. Bordrosu, Ücret Bordrosu, Banka Listesi)
Program Sayfası
Program sayfasına gitmek için tıklayınız

Web Mesaj Sistemi
ASP.NET ve SQL Server ile hazırlanan bu web sayfası Tavşanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ocak 2016 yılına kadar kullanılmıştır. Sayfanın iki tip kullanıcı profili vardır. Bunlar yönetim ve kurum profilleri. Yönetim tarafından hazırlanan yazı ve mesajlar ilgili kurumun havuzuna atılmaktadır. Kurum yetkilisi şifresiyle sayfaya girdiği zaman okumadığı yazı ve mesajların sayısı ilk sayfada görünmektedir. Okunan gönderiler okunma sayısı ve tarihiyle listede görünmektedir. Ayrıca Personel sayfasında kurumlarda bulunan personelin iletişim bilgileri için tutulmaktadır. İlçe içi tayinlerde buradan nakil yapılabilmektedir. Etkinlik takvimi ile ana sayfada takvim üzerinde faaliyetler listelenmektedir.
Program Sayfası
http://webmesaj.karagoz.web.tr
Denemek için giriş
Kullanıcı adı: Demo
Şifresi Demo1234 'tür
Ortak Sınavlar (Kelebek) Dağıtım Programı
M.E.B.'na bağlı okularda her dönemde iki defa yapılan, tüm sınıfların aynı anda karma (kelebek) sistemi ile aynı saatte farklı sınıf bazında öğrencilerin, aynı salonda sınava girmesi şeklinde başlayan uygulamaya yardımcı olarak hazırlanan bu program her sınıfa, sınıf öğrenci sayıları oranında öğrenci yerleştirmek suretiyle bir salon listesi hazırlamaktadır.
 
Genel Özellikler :
 
1- Program ücretsiz olup, kullanmak isteyenlerin kurulum dosyalarını istemek için, tıklaması yeterlidir. Bu destek sayfalarını dikkatlice inceledikten sonra programı kolayca kullanmaya başlayacaksınız.
 
2- KBS Ekders Programımızı kullanan okullarımız ayrıca Crystal Report Viewer programını da kurmaları gerekmektedir.
 
3- Dikkat edilmesi gerekenler: Dersler her sene başında mutlaka güncellenmelidir, ayrıca öğrenci bilgileri de sınav dönemi öncesinde güncel olması gerekmektedir.
 
4- E-okul kayıtlarından excele kaydedilen listeden veritabanına aktarma arabirim formu sayesinde öğrenci listeleri de güncellenmesi gerekmektedir.
 
5- Sınav Takvimini hazırlarken tüm sınıfların aynı saatte sınava girmesini sağlayacak bir program hazırlamanız gerekmektedir. Programın Sınav Takvimi hazırlama özelliği bulunmamaktadır.
 
Program Sayfası
 
Ambar Takip ve Pansiyon İşlemleri Programı
Devlet Parasız Yatılı Öğrenci Yurtları için hazırlanan program, yemek pişirme işlemi için Yiyecek Ambarı giriş ve çıkış işlemlerini takip amacıyla hazırlandı.
Dönem başlarında veya ihtiyaç olduğu zamanlarda ihale yoluyla alınan maddelerin ambara girişi yapılmaktadır. Yemeklerin muhteviyatı hazırlandıktan sonra Günlük Tabela hazırlayarak üç öğün yenen yemeklerin maddelerinin ambardan çıkışını sağlamaktadır. Rapor olarak çıktılarının alınabildiği program bizzat kullanıcıların isteği doğrultusunda hazırlanmış ve kullanılmıştır.
Pansiyon İşlemleri programında ise yurtta kalan öğrencilerin takibi, maaş vb işlemleri ve belleticilerin nöbet işlerini takip amacıyla hazırlanmıştır.
PROGRAM SAYFASI :
https://www.karagoz.web.tr/support/ambar/
Site Yönetimi (Apartman) Programı
Destek sayfası hazırlanıyor...
Cari Takip ve Müstahsil İşlemleri Programı
Destek sayfası hazırlanıyor...
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön